Umělá inteligence nám píše blog!

Umela inteligence pise blog

Jak se zpívá v písni „Až“ od kapely Katapult: „Až budou za nás počítače přemýšlet..“. Ta doba je dávno tady a tak jsme se rozhodli, že za nás umělá inteligence napíše blogový článek na téma „Proč je výhodnější si kolo (nechat) postavit„.  Vkládali jsme do toho velké naděje a vskutku, nezklamalo nás to. Ne sice v zamýšlené kvalitě, ale to podání je naprostá pecka 🙂

Mimochodem, úvodní obrázek je též generován umělou inteligencí. Zadání bylo, aby AI vytvořila obrázek humanoida, který píše na psacím stroji o kolech 🙂

A teď již ten blog:

********** výstup AI ********** 

Výhody vlastní stavby kola oproti nákupu již hotového kola

Introduction

Jak již bylo řečeno, stavba kola je další možnost. Zde jsou mé zkušenosti a názory na samostavbu jako takovou.

Vlastní stavba je možnost si kolo upravit podle svého gusta

Vlastní stavba je možnost si kolo upravit podle svého gusta. Pokud vám bude něco chybět, můžete ho dodat do kola a udělat tak výrobní linku pro všechny zákazníky podobného zaměření.

Vlastní stavba je i to, že máte možnost si sama určit parametry kola například pomocí trubek nebo pružinových lišt. Využijete tedy veškerou svou fantazii a umění při stavbě vašeho kola!

Kola si můžete sami postavit, což je mnohem zajímavější než jen koupit hotové.

You can choose the parts you like

You can choose the parts that fit your style

You can choose the parts that fit your budget

1. Máte-li možnost, vyberte si ocelovou konstrukci.

Máte-li možnost, vyberte si ocelovou konstrukci. Ocel je pevnější než hliník a udrží své tvarové vlastnosti po delší dobu. Pokud se chcete vydat cestou plastu, měli byste si dát pozor na to, abyste nevybrali něco s podbarveným povrchem – s černým laku bude zima na ruce!

2. Proč se rozhodnete pro hardtail?

Hardtail je mnohem levnější než full-suspension.

Je přesnější a méně náchylný k poškození.

Hardtail je jednodušší na servis, protože nemá žádné namotané části, které jsou pro servis tak obtížné přesadit do složitých poloh. Není také potřeba vyčistit zadní dorazový stupeň, protože ho nemáte!

Hardtail bude zábavnější pro vás i vaše okolí – nebudete vyvádět na nějakých pomalých tratiránkách ukončených pomalejším odporem na konci tratě nebo ve stoupání (což se děje s full-suspension). Vlastnictví hardtailu je jako šlapat pozvolna s dobrým rozhledem do okolí a bezpečnosti, ale rychleji než s monocyklickou soupravou (to je velmi drahé).

Conclusion

Chcete si kolo postavit sami? A co víc, je to možné i za méně peněz než jste si mysleli! Samozřejmě, že budete potřebovat nějaké další pomocné členy ve svém okolí a také určitou finanční investici na materiál. Ale pokud chcete být spokojeni se svými stroji, nemusíte se bát ani o první ani o druhou část. Vyberte si své kolo tak, jak potřebujete a uvidíte – začnete s něčím velmi úspěšným!

**********konec výstupu AI ********** 

To je pecka! Již žádné pomalé tratiránky ukončené pomalejším odporem na konci tratě! 😀

Závěrem

„Možná jsem jen zvolil blbější umělou inteligenci, ale výsledek byl natolik působivý, že jsem si to nemohl nechat pro sebe. Příště si uvařím kávu a pěkně postaru sepíšu článek tak, jak to má být.

Jirka z CARACAL BIKES

Jirka z CARACAL BIKES

Navrhuji a vyrábím špičkové hardtaily

Nejnovější články

Sleduj nás na sociálních sítích

Podívej se na nejnovější tutoriál či tip

Chceš být mezi prvními, kdo se dozví o akcích a novinkách z dílny Caracal Bikes?

Osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem (akce, blogové články, tutoriály a jiné). Svůj souhlas se zasíláním emailů můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde