Geometrie řídítek na kolo aneb bolí vás ruce?

Jirka s řídítky E800

Pokud sis doteď myslel/a, že řídítka jsou jakousi nutnou a nepodstatnou součástí kola, pojď se podívat na video a zjistíš, na co všechno má tvar řídítek vliv. Možná budeš dost překvapen/a 😉

Pokud Tě na kole bolí ruce, špatně se Ti jede do kopce a nebo se naopak na kole necítíš jistě při sjezdu prudšího kopce, mrkni, co by Ti mohlo pomoci.

Samozřejmě nejen tvar řídítek je důležitý, ale je třeba brát v úvahu i materiál, ze kterého řídítka jsou. Karbon je ze své podstaty mnohem pohodlnější než hliníkové slitiny.

Koukni na Caracal tip o geometrii řídítek

Řídítka Caracal koupíš jen u nás na e-shopu

Pokud bys chtěl/a mít taková parádní karbonová řídítka i na svém kole, bude mi ctí, když si je koupíš v našem e-shopu a staneš se i Ty nadšeným majitelem či majitelkou karbonových řídítek CARACAL E800 nebo karbonových řídítek CARACAL X740. Pozor, tato řídítka lze zakoupit pouze v našem e-shopu, nikde jinde!

Jirka z CARACAL BIKES

Jirka z CARACAL BIKES

Navrhuji a stavím výjimečná kola do terénu

Nejnovější články

Sleduj nás na sociálních sítích

Podívej se na nejnovější tutoriál či tip

Chceš být mezi prvními, kdo se dozví o akcích a novinkách z dílny Caracal Bikes?

Osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem (akce, blogové články, tutoriály a jiné). Svůj souhlas se zasíláním emailů můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde