Kola Caracal

Špičkové hardtaily

Kola CARACAL

Kvalitní a stylové hardtaily vyráběné v malých sériích

Aby si nová značka kol zasloužila své zákazníky, je třeba nabídnout něco, co má smysl a co tady na trhu tak úplně není. Ano, koupíš si v obchodě kvalitní karbonové kolo. Ale barevné variace jsou v poslední době spíše bídně šedé.Málokde budeš mít na kole třívrstvou metalízu nebo hlubokou perleť. Barevné doplňky na rámu a komponentech barevně ladí. Zkrátka je to dotažené. Když si pak uděláš fotku z vyjížďky, bude skvělá! CARACAL Ti nabídne styl a preciznost v detailech.

Za každým typem kola CARACAL je myšlenka. Každý detail je pečlivě promyšlen. Jsou použity prémiové díly, které zaručují ten nejlepší zážitek z každé jízdy. Kolo CARACAL si kupuješ pro radost a zážitky.

Jedno z hlavních kritérií při návrhu konceptu CARACAL byla snadná údržba kola. Proto mají rámy speciální odolné laky, řídítka kermaickou ochrannou vrstvu, oceláky jsou ošetřeny i zevnitř rámu, enduro kola jsou koncipována pro snadné mytí. Kola CARACAL mají snadnou údržbu a servis.

CARACAL je maloseriová výroba. Vzhledem k tomu, že kola přímo stavím, nabízím samozřejmě možnost úprav. Stačí se domluvit. Vše je ve finále na Tvém rozhodnutí. Chceš řadit mechanicky či elektronicky? Které sedlo je Ti pohodlnější? Potřebuješ delší představec? Chceš karbonová kola nebo upřednostníš spíše hliníková? To vše si povíme a vyzkoušíš na testovací jízdě. CARACAL je o individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

Jediná a správná cesta, jak vybudovat jméno pro značku CARACAL, jsou spokojení zákazníci. Můžeš počítat s tím, že udělám vše pro to, aby moje firma byla úspěšná. A pro Tebe to znamená, že dostaneš prvotřídíní produkt.

FAAST CARBON XC

Lehoučké stylové XC kolo

Crosscountry kolo CARACAL FAAST CARBON XC je, kromě jiného, plnohodnotný závodní stroj. Pokud budeš mít chuť, vem ho na závody. Špičkové komponenty Tě podrží i v náročném závodním zatížení.

 • Karbonový rám prošel zkouškami ve Strojírenském zkušebním ústavu naprosto bez problémů a obstál v dynamických i rázových zkouškách na výbornou.
 • Barva je třívrstvá, metalická. Navrch je přidána další vrstva odolného laku, který chrání rám proti poškození.
 • Brzdy jsou novinkou léta 2022, kdy italská Formula představila zcela nové závodní brzdy CURA X (kovaný hliník, titanový hardware, karbonové páčky, kevlarové hadičky)
 • Závodní ultralehká vidlice Rock Shox SID SL Ultimate nabídne bezkonkurenční poměr výkonu ku hmotnosti.
 • Závodní karbonová kola MAVIC Ultimate jsou naprostá špička prověřená v závodech světových pohárů.
 • O řazení se stará špičková elektronika – SRAM XX1 AXS. Přesná a rychlá elektronická přehazovačka nabídne úplně jiný zážitek z řazení.
 • Středové i hlavové složení jsou od americké firmy Cane Creek. Sady Hellbender 70 zaručují prvotřídní krytí ložisek a dlouhou životnost.
FAAST CARBON XC schovaný v lese 4
Detail řídítek CARACAL X740

CARACAL SHARRP

CARACAL SHARRP ENDURO prototypy rámů lakování
Sharrp_ramy_titulka2

Prémiový ocelový enduro rám

 • Odolný ocelový hardtail
 • Rám navržený a vyrobený v České republice
 • Geometrie navržená přímo pro enduro
 • Prémiová britská ocel Reynolds 853!
 • Luxusní barvy

 

Po necelých dvou letech vývoje představuje CARACAL BIKES svůj rám SHARRP. Odolný ocelový rám z prémiové oceli Reynolds 853, který je přímo navržen do drsného terénu. A proč zrovna ocel Reynolds 853? Protože vznikne ryzí a nekompromisní hardtail, co vydrží fakt hodně. Do kopce i z kopce to prostě jede. A sebemenší zapumpování na trailu okamžitě mění v rychlost. Připrav se na zážitky!

Odolný svrchní tvrzený lak chrání rám zvenku, vnitřek je ošetřem voskem na dutiny. Můžeš tak vzít CARACALa do jakéhokoliv počasí a podmínek.

Jestli se Ti líbí živé barvy, rozhodně bude z čeho vybírat!

Zajímají tě novinky z dílny CARACAL BIKES?

Přihlas se k odběru novinek a neuniknou Ti žádné tipy a triky, jako první se dozvíš o naskladnění nových kol a můžeš se těšit i na zajímavé nabídky a slevy.

 • Osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem (akce, blogové články, tutoriály a jiné). Svůj souhlas se zasíláním emailů můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů

A kdy budou další?

Začátkem roku 2023 plánujeme postupně vyjít i s koly na ocelovém rámu. A bude to pecka!

Následovat budou ocelové enduro kolo a ocelové downcountry kolo.

Všechna kola jsem navrhoval tak, aby byla maximálně funkční, vypadala skvěle a byla snadná na údržbu.

Sleduj nás na naší Facebookové stránce nebo na Instagramu a neunikne ti žádná novinka!