Tady si objednej
testovací jízdu
na Caracalovi​

Jedna testovačka vydá za milion slov na webu

FORMULÁŘ PRO TESTOVACÍ JÍZDU

Testovací jízda je zdarma, tato nabídka jde využít jednou za sezónu na jeden typ kola. Pro využití testovací jízdy je třeba odeslat rezervaci pomocí formuláře. Před jízdou je třeba předložit 2 platné osobní doklady, podepsat smlouvu o krátkodobém zapůjčení kola a složit vratnou zálohu 20 tis. Kč.

  • Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení objednávky testovací jízdy, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaných v Zásadách ochrany osobních údajů. Zásady ochrany osobních údajů

Kola Caracal vyrábím v malých sériích. Nejsou to rohlíky na krámě, takže chápu, že je super si takové kolo dopředu zkusit a ověřit si, zda ti bude sedět. Proto mám připravené předváděčky. Předváděcí kola jsou typová kola podle standardní specifikace. Pokud se ti Caracal zalíbí, koupíš si svoje kolo na e-shopu. Kola Caracal Bikes jdou koupit pouze a jen zde na webu.

Testovací jízda probíhá na podbrdských hřebenech na Praze-západ. Po individální domluvě i jinde.

STANDARDNÍ DNY PRO TESTOVACÍ JÍZDU JSOU PONDĚLÍ, PÁTEK A SOBOTA. Konkrétí datum a čas doladíme spolu. Níže jsou informace k testovací jízdě, prosím, pročti si je před odesláním poptávky po testovačce. Díky!

No ale dost povídání – vedle je formulář, tak na nic nečekej a zamluv si svou testovací jízdu!

Jak probíhá testovací jízda - FAQ